logo 2024 pion www

 

Profesjonalizm i doświadczenie, montuj u najlepszych!

 

Jesteśmy obecni na rynku od 1990 roku. Jako jednen z pierwszych serwisów taxi w kraju rozpoczeliśmy montaż taksometrów elektronicznych marki ALWI Elektronik. Wieloletnie doświadczenie i tysiące wykonanych montaży przekłada się na profesjonalą, bezpieczną i kompleksową obsługę, bez obaw zatem możesz oddać auto w nasze ręce. Współpracujemy zarówno z największymi korporacjami taksówkowymi z województwa śląskiego jak i klientami indywidualnymi.

Posiadamy autoryzacje i uprawnienia serwisowe dwóch wiodących na rynku firm: Farex oraz Novitus/Optimus z Nowego Sącza.

Dojazd do naszej firmy jest bardzo dogodny; siedziba firmy znajduje się w bliskim położeniu od drogi szybkiego ruchu Olkusz-Katowice, na pograniczy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej (sąsiedztwo marketów Castorama Sosnowiec i Makro Sosnowiec).

W naszej ofercie również od samego początku istnienia posiadamy całą gamę urządzeń fiskalnych marki Novitus i Farex należącej do grupy EDATA. Wraz z urządzeniami oferujemy pomoc i doradztwo w zakupie, obsługę prawną, fiskalizacje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie można w tym miejscu nie wspomnieć także o całej gamie urządzeń dodatkowych przeznaczonych dla sklepów; wagi, krajalnice, akcesoria do kas fiskalnych itd.

W chwili obecnej nasza firma jest jednym z najstarszych i nabardziej znanych na lokalnym rynku przedsiębiorstw oferujących tego typu usługi.

 

pobierz certyfikat Głównego Urzędu Miar  |  pobierz certyfikat autoryzacji NOVITUS