Novitus Premium Business Awards dla naszej firmy!

Miło nam poinformować, że nasza firma została laureatem tegorocznej edycji rankingu Novitus Partner Awards uzyskując 5 gwiazdek i status Premium Partner.

simte novitus b awards 2021 logo

Ten ważny i prestiżowy tytuł w branży przyznawany jest za szczególne osiągnięcia w wynikach sprzedaży a także w promowaniu marki Novitus. Wyróżnienie to świadczy jednocześnie o wysokiej jakości usługi w zakresie obsługi

urządzeń tej marki.

 

simte novitus premium graf1

 

Drogi Partnerze!

W imieniu całego zespołu NOVITUS mam wielką przyjemność pogratulować Ci zdobycia Certyfikatu Novitus Business Partner Awards 2021. Rok 2020 był na wskroś inny niż dotychczasowe lata naszej współpracy, tym bardziej doceniamy Twoje zaangażowanie w promocję i sprzedaż urządzeń marki Novitus oraz wysoką jakość świadczonych przez Ciebie usług.

Wbrew uzasadnionym obawom, rok 2020 zakończył się bardzo pozytywnie, co w dużej mierze jest także Twoją zasługą. Potwierdzeniem niech będzie przyznany Certyfikat. Niech towarzyszy Twoim działaniom w Internecie oraz wszędzie tam, gdzie mogą Cię znaleźć klienci.

Przed nami ogromne wyzwanie fiskalizacji online 2021. Podobnie jak w wielu poprzednich tak dużych rynkowych fiskalizacjach, również tym razem możesz na nas liczyć. My również liczymy na Ciebie i Twoje pełne zaangażowanie. Jeszcze raz serdecznie gratuluję i dziękuję, że po raz kolejny zaufałeś marce NOVITUS oraz życzę powodzenia i sukcesów w bieżącym roku.

simte novitus premium graf2